PENTHOUSE APARTMENTS

Rodinný apartmán Kubínska Hoľa

Family apartment Kubínska Hoľa ponúka svojím návštevníkom krásne výhľady na Kubínsku hoľu. Nachádza sa priamo pri lyžiarskom stredisku, čo Vám zabezpečí možnosť užívať si tu mnoho aktivít dostupných počas celého roka.

 

Family apartment Kubínska Hoľa je apartmán pripravený pre maximálne 5 osôb. Nachádza sa na 3. poschodí apartmánového domu a disponuje balkónom.

Príjemné chvíle môžete tráviť v obývacej miestnosti, kde si pozriete program v televízii alebo poleňošíte na štýlovom gauči.

 

Gazdinky ale aj milovníci varenia ocenia možnosť prípravy jedál v plne vybavenom kuchynskom kúte. Môžete v ňom využívať elektrický sporák s rúrou, keramickú varnú dosku, mikrovlnnú rúru, rýchlovarnú kanvicu, chladničku aj umývačku riadu. Jedlá si vychutnáte pri jedálenskom sedení.

 

Nachádzajú sa tu dve spálne s manželskou posteľou. Maximálny komfort počas pobytu u nás poskytuje tiež kúpeľňa so sprchovacím kútom, umývadlom, sušičom na vlasy, uterákmi a toaletou. Spojiť sa s okolitým svetom môžete aj vďaka našej bezplatnej WiFi internetovej sieti.

Na skok od apartmánu sa nachádza wellness centrum. Táto doplnková služba je spoplatnená.

 

Pre detičky je zas pripravené bohato zariadené detské ihrisko, ktoré sa nachádza len pár metrov od apartmánového domu.

 

S radosťou Vám odložíme Vaše bicykle alebo lyže do pivnice. Zaparkovať štvorkolesového miláčika môžete na parkovacom mieste priamo pri objekte.

V blízkosti sa nachádza lyžiarske stredisko Ski Park Kubínska hoľa. Na jeho perfektne upravených svahoch si užijete výbornú lyžovačku.

 

V lete sa toto centrum mení na stredisko zábavy aj vďaka bike parku alebo spúšťaniu sa na zipline. Odvážnejších možno zláka rafting z Párnice. K unikátnym stavbám v okolí patrí kolonádový most. Počas celého roka je možné oddychovať v Aquarelax Dolný Kubín. Pri pobyte na Orave neobíďte ani slávny Oravský hrad.

 

Niektorým postačuje počas pobytu len nenáročná romantická prechádzka alebo aj severská chôdza po turistických chodníkoch. Radi Vám poradíme zo všetkými typmi na výlety.